EN

O nás  Tiskové zprávy  Mapa stránek  


Investiční poradenství
Naše oddělení investičního poradenství má vedoucí pozici na trhu a u svých klientů v České republice je velice dobře zavedené.

Oceňování nemovitostí
Oddělení oceňování nemovitostí zajišťuje technicky dokonalá ocenění, která jsou možná díky naší detailní znalosti investičního a nájemního trhu v České republice. Termíny dodání ocenění jsou vždy dodrženy.

Poradenství
Oddělení oceňování nemovitostí a investičního poradenství často kombinují svoje prostředky k zajištění mezioborového investičního poradenství. Našim klientům poskytujeme široké spektrum služeb od úvodního náhledu na realitní trh a toho jak trh může ovlivnit jejich reality až po úplnou realizaci našeho poradenství.  »

Oddělení pronájmů
Naše oddělení pronájmů má dlouholeté zkušenosti při reprezentování vlastníků nemovitostí, nájemců a investorů při získávání a nakládání s kancelářskými a industriálními prostory v Praze i v celé České republice. Náš aktivní přístup již zajistil našim klientům návrat finančních prostředků, což zahrnuje snížení nájemních nákladů, cílenou kontrolu nákladů, růst zisku a větší hodnotu pro vlastníky.  »

Hotelové poradenství
CBRE Hotels se soustředí výhradně na hotelový průmysl a zajišťuje konzultační služby pro prodej, ohodnocování, financování, development a řízení aktiv v hotelovém sektoru. Provozní činnosti CBRE Hotels mají základnu v Londýně s kancelářemi v Irsku, Francii, Španělsku, Skandinávii a České republice. Skupinu rovněž doplňují týmy ve Spojených státech, Austrálii a Asii.

Oddělení průzkumu trhu
Toto oddělení nabízí vyčerpávající a detailní znalost realitního trhu a úzce spolupracuje s ostatními pobočkami naší společnosti při předávání dat a poradenství.  »